top of page
NEWSLETTER
logo_w.png
REGULAMIN I WARUNKI ZAKUPU BILETÓW

BILET:

1. Zwróć uwagę na dokładność podawanych danych przy zakupie biletu. Jest on wysyłany drogą elektroniczną na wskazany adres mailowy.

2. Zakupiony bilet jest imienny i można go okazać zarówno w formie papierowe jak i elektronicznej podczas niezbędnej rejestracji przed eventem. Prosimy przyjdź odpowiednio wcześnie.

3. Odsprzedanie lub podarowanie zakupionego biletu innej osobie jest możliwe. Fakt ten, należy zgłosić Organizatorowi drogą mailową (sobotnipower@gmail.com), podając imię i nazwisko nowego posiadacza biletu.

3. W wyjątkowych sytuacjach organizator zastrzega sobie prawo zmiany prelegenta, daty lub miejsca wydarzenia Sobotni Power, o czym poinformuje min. 14 dni przed planowanym wydarzeniem.

5. Zakupiony bilet nie podlega zwrotowi, z wyjątkiem gdy wydarzenie zostaje całkowicie odwołane.

6. W przypadku odwołania wydarzenia Organizator zobowiązany jest zwrócić całkowity koszt biletu osobie, która dokonała zakupu biletu.

 

DANE OSOBOWE
1. Kupując bilet uczestnik wyraża zgodę na publikowanie i rozpowszechnianie wizerunku przez Administratora.
2. Administratorem danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, adresu email, w związku z organizowaniem eventu, jest  Sobotni Power. Dane te będą wykorzystywane do kontaktu oraz informowaniu o aktywnościach Sobotni Power (na podstawie Art 6.1b RODO o świadczeniu zakupionej usługi).
3. Odbiorcami danych osobowych, na zasadzie powierzenia, będą firmy świadczące Sobotni Power usługi informatyczne oraz udzielające miejsca w przestrzeni serwerowej.
4. Dane osobowe będą przechowywane od momentu ich przekazania. 5. Przysługuje prawo dostępu do treści danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.
6. W przypadku naruszenia przepisów RODO przez Sobotni Power, przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do Autoriteit Persoonsgegevens.
7. Jeśli chcesz się z nami skontaktować w sprawie swoich danych osobowych napisz maila na adres: sobotnipower@gmail.com

bottom of page